Czasami superbohater poza wzbudzaniem sympatii i podziwu może stać się także swoistym autorytetem. Warto wykorzystać ten czas na włożenie tym dzielnym panom kilku wspierających słów do ust. Mamy dla Was kolekcję superbohaterskich plakatów do wyboru. Są utrzymane w zdecydowanej kolorystyce czerwieni, granatu, szarości, ale delikatnie przygaszonej – bliższej stylu retro. Postacie superbohaterów przedstawione są w pozytywnej, lekko bajkowej odsłonie.

Możecie wybrać zestaw z personalizowanym plakatem upamiętniającym dzień narodzin dziecka w postaci metryczki. Każdy plakat może być przygotowany w wersji z tłem gwieździstym lub białym. Te obrazki mogą być fajną dekoracją do pokoju chłopca lub trafiającym w pasje prezentem z okazji urodzin synka.

superbohaterowie metryczka
Zestaw plakatów z superbohaterami i personalizowaną metryczką – pomysł na prezent dla fana supermana, batmana i innych superbohaterów
plakat batman
Plakaty z supermanem i batmanem
plakat z superbohaterami
Plakat możesz być kim chcesz

A te plakaty to klasyczne upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu. Dla chłopca prezent lub dekoracja z lubianym motywem superbohaterów, a dla rodziców utrwalanie szlachetnego i bohaterskiego nawyku sprzątania w swoim pokoju.

Nawet superbohaterowie muszą sprzątać pokój – plakat edukacyjny 😉
plakat komiksowe napisy
Komiksowe napisy

Tu znajdziesz wszystkie plakaty z suberbohaterami.