Plakaty są świetnym elementem dekoracyjnym do dziecięcego pokoju. Spośród tysięcy wzorów można wybrać coś pasującego do każdego wnętrza i każdego gustu. Można postawić na gotowe kompozycje lub stworzyć personalizowany obrazek na zamówienie. Dzięki tej dość taniej i ekologicznej opcji można podążać za dziecięcymi wizjami tak często zmieniającymi się wraz z wiekiem i zainteresowaniami. Można eksperymentować, dostosowywać, stylizować lub pozostawić dziecku pełną dyspozycję w tym ograniczonym ramką obszarze.

Dla nieprzekonanych do zasadności zastosowania plakatów w pokoju dziecka zostawiam trzy wzory gotowe do druku. Wystarczy odszukać jakąś ramkę w formacie A4 lub wykonać wydruk na grubszym papierze i przykleić ozdobę kolorowymi taśmami. Niech to będzie pierwszy krok do przetestowania swojej sympatii do tego rodzaju dekoracji. Te akwarelowe zwierzaki nie dadzą się nie lubić.

Pobierz plakaty do druku

Poniżej zostawiam linki do plików w formacie PDF. Obrazki przeznaczone są do wydruku na własny użytek. Nie można powielać ich, udostępniać osobom trzecim lub przeznaczać na cel komercyjny. Jeśli chcesz komuś polecić te obrazki – podaj mu link do tej strony.

Plakaty dla dzieci do pobrania:

CYFRY, JELONEK, SOWA