Jaki prezent wręczyć z okazji narodzin dziecka? Jaki pamiątkowy element dekoracyjny kupić do pokoju dziecka? Co jest dobrym pomysłem na prezent z okazji pierwszych urodzin albo z okazji chrztu? Plakat metryczka!

Plakaty z metryczką – pojedyncze lub w zestawie, mniejsze, większe, w formie plakatów, obrazków lub kartek są świetnym, osobistym pomysłem na prezent z okazji wielu pierwszych, uroczystych dni w życiu dziecka.

Poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji odnotowujących tę jedną z najważniejszych dat zapisanych w rodzinnych życiorysach. Metryczka z wyznaniem uczuć i całą ekipą przesłodkich stworków. Metryczka z mapą nieba odmalowującą układ gwiazd we wszechświecie, który dla nas od zapisanego na plakacie dnia mieści się w ramionach. Metryczka z superbohaterami – idolami wielu chłopców. Metryczka w skandynawskim stylu. Pomysły są nieskończone, a dla nas personalizowanie obrazków jest prawdziwą przyjemnością, bo odnotowywanie dat, gramów i centymetrów pełnych szczęścia napełnia prawdziwą radością.

PLAKAT METRYCZKA DLA DZIECKA – propozycje ze sklepu WELL WALL

metryczka z potworkami
superbohaterowie metryczka

Narodziny dziecka to wydarzenie wydające się zmieniać układ gwiazd we wszechświecie. Plakat upamiętniający tę chwilę może zawierać ilustrację mapy nieba znajdującej się nad naszymi głowami w danym czasie (data i godzina) i w danym miejscu.

plakat mapa nieba
plakat z mapą nieba

Metryczki z literką to często pierwszy sposób na zapoznanie dziecka z literką, na które zaczyna się imię dziecka. Maluchy czują się bardzo związane ze „swoją” literką i dumnie kaligrafują ją wszędzie gdzie się da (i gdzie się nie da też:).

plakat z metryką

Jeśli podoba Ci się jakiś inny wzór plakatów dostępnych w naszym sklepie i chciałbyś stworzyć pamiątkową metryczkę dla dziecka w tym właśnie stylu – pisz koniecznie, pewnie uda nam się zaproponować coś wyjątkowego.

Tutaj znajdziesz wszystkie dostępne wzory plakatów dla dzieci (klik).